Práve prebieha

Herná Aréna

10.01.2018

Priatelia, kamaráti, známi,
chcete si zahrať spoločenské hry, karty, ale nemáte s kým alebo sa vám už zunovali Vaše hry?
Ponúkame náš priestor a naše hry na to, aby ste si mohli zahrať s kamarátmi, priateľmi, deťmi, rodičmi alebo aj novými známosťami spoločenské hry, karty alebo sa len tak zabavili.
Skúste to bez ohľadu na...

Počas letných táborov nám pomáhala aj Katka. Katka je budúca "profesionálka" v oblasti vzdelávania aj v oblasti dramatického umenia, pretože to momentálne študuje. A preto slovo dalo slovo a bolo nám jasné, že sa pokúsime vytvoriť niečo ako dramatický krúžok, kde by nielen naše deti sa mohli hrať na hranie. Veď mnohí poznajú naše Vianočné trhy na...

Od začiatku októbra sa opäť podieľame na organizovaní plaveckého kurzu pre deti v Ratiškoviciach. Je to už asi štvrtý kurz, na ktorom sa zúčastňujú naše deti. Pôvodne sme chceli aby sa deti zdokonalili v plávaní v Skalickej plavárni, ale pretože taká nebola ;o)))) tak sme hľadali iné možnosti. V Ratiškoviciach majú nielen plaváreň a tak sme si...

Obrázky skvele doplnia obsah článku a vzbudia v čitateľoch záujem ho otvoriť. Prvý obrázok sa zároveň zobrazí aj v náhľade. Zaujímavý úvodný obrázok vám tak pomôže zvýšiť atraktivitu vášho článku.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.

Jednoduché a krátke články vám pomôžu udržať čitateľov v obraze. Zaujímavý úvodný odstavec a stručný, informatívny obsah zaručia, že sa k vám budú radi vracať pre ďalšie novinky.